سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷
20 درصد تخفیف نرم افزار آنالیز تصویر MIP
انجمن مهندسين متالور‍‍ژي و انجمن علمي ريخته گري ايران بصورت مشترک و با همکاری دانشگاه ها و صنایع اقدام به برگزاری همایش های سالانه در این زمینه نموده اند. نهمین همایش مشترک و چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بين المللي مواد مهندسي و متالورژي با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران در 19و 20 آبان ماه 1394 در مجتمع مس سرچشمه برگزار می شود.
انجمن مهندسين متالور‍‍ژي و انجمن علمي ريخته گري ايران بصورت مشترک و با همکاری دانشگاه ها و صنایع اقدام به برگزاری همایش های سالانه در این زمینه نموده اند. نهمین همایش مشترک و چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بين المللي مواد مهندسي و متالورژي با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران در 19و 20 آبان ماه 1394 در مجتمع مس سرچشمه برگزار می شود.

چهارمین کنفرانس بین المللی مواد مهندسی و متالورژی و نهمین همایش مشترک انجمن مهندسین متالورژی و جامعه ریخته ­گران ایران

نقش روز افزون دستاوردهای مواد مهندسی در توسعه اقتصادی، هماهنگی جامعه علمی و صنعتی در این عرصه را ضروری می نماید. از این رو انجمن مهندسین متالور‍‍ژی و انجمن علمی ریخته گری ایران بصورت مشترک و با همکاری دانشگاه ها و صنایع اقدام به برگزاری همایش های سالانه در این زمینه نموده اند.  نهمین همایش مشترک و چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مواد مهندسی و متالورژی با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران  در ۱۹و ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۴ در مجتمع مس سرچشمه برگزار می شود.
هدف از برگزاری این کنفرانس و نمایشگاه جنبی آن ایجاد تعامل میان متخصصین مواد مهندسی و متالورژی با سایر متخصصین و ارزش افزوده برای ذینفعان تجاری و صنعتی می باشد. مخاطبین کنفرانس شامل دانشگاهیان، محققان، سرمایه گذاران، مهندسین مشاور، پیمانکاران احداث و متخصصان تولید محصولات پیشرفته می باشد.
آخرین دستاوردها در فناوری های تولید مواد مهندسی (مانند آلیاژهای مختلف فلزی، مواد نانو، کامپوزیت ها)، فرآیند های تولید محصولات (مانند انواع فناوری های ریخته گری، متالورژی پودر، عملیات حرارتی، شکل دهی، برش، جوشکاری، پوشش دهی)، طراحی و کاربرد مواد پیشرفته در صنایع هدف (مانند صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، حمل و نقل، هوا فضا و مخابرات) و روش-های پیشرفته آزمایشگاهی مواد از جمله محورهای مورد نظر این کنفرانس می باشد.
برنامه کنفرانس شامل ارائه سخنرانی های کلیدی توسط نخبگان علمی و صنعتی جهان، ارائه مقالات علمی، برگزاری کارگاه های آموزشی و معرفی طرح های برجسته تحقیقاتی و صنعتی مهندسی مواد و متالورژی می باشد.کمیته راهبردی کنفرانس از کلیه محققان، اساتید، متخصصان و ذینفعان دعوت می کند تا در این گردهمایی بزرگ شرکت نمایند. امید است این کنفرانس با همکاری متخصصان و سازمان ها در گسترش تعامل مراکز علمی و صنعتی مرتبط و ارتقای توانمندی نیروهای متخصص موفق باشد. انجمن مهندسین متالور‍‍ژی و انجمن علمی ریخته گری از کلیه کسانی که به نوعی در برگزاری این رویداد بزرگ علمی- صنعتی همکاری کرده اند قدردانی می نماید.

اهداف کنفرانس
چهارمین کنفرانس بین‌المللی مواد مهندسی و متالورژی (iMat2015) با توجه به چشم‌انداز تعریف شده اهداف زیر را دنبال می‌کند:
•  تعاملات عرضه کنندگان و صنایع هدف مواد مهندسی، متالورژی و ریخته گری
•  تبادل افکار با اساتید و متخصصان برجسته جهانی
•  آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری‌های پیشرفته جهان
•  آشنایی با چشم انداز توسعه صنعت مواد مهندسی و متالورژی در ایران و جهان
•  معرفی نوآوری های کلیدی در مواد مهندسی و متالورژی
•  آشنایی و دستیابی به آخرین دستاوردهای مدیریتی در صنعت مواد مهندسی و متالورژی
•  نقش ایمنی و حفاظت از محیط زیست در توسعه پایدار صنعت مواد مهندسی و متالورژی
•  معرفی دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، انجمن های تخصصی و مهندسین مشاور
•  معرفی تولیدکنندگان و تأمین کنندگان برتر تجهیزات، مواد اولیه و خدمات مواد مهندسی و متالورژی

چهارمین کنفرانس بین المللی مواد مهندسی و متالورژی و نهمین همایش مشترک انجمن مهندسین متالورژی و جامعه ریخته ­گران ایران - See more at: http://magsci.ir/791/%da%86%d9%87%d8%a7%d8%b1%d9%85%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%86%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%84%d9%84%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%a7%d8%af-%d9%85%d9%87%d9%86%d8%af%d8%b3#sthash.H4wkb3RO.dpuf

درخواست انجام پروژه آنالیز تصویر

همچنین ببینید

کتاب آموزشی برنامه نویسی C++

چکیده کتاب یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.