چهارشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۷
20 درصد تخفیف نرم افزار آنالیز تصویر MIP

دعوت به همکاری نویسندگان

مجله علمی آموزش Magsci از اولین مجلات اینترنتی فعال  میباشد که از سال ۱۳۹۲ آغاز به فعالیت نموده است. این مجله با اهداف غیر تجاری و در جهت تولید محتوی مفید برای دانشجویان و صنعتگران در تمام این سالیان به فعالیت خود ادامه داده است و از طرفداران زیادی در بین فارسی زبانان ایران و سایر کشورها برخوردار میباشد. محتوای این مجله بر پایه رشته های دانشگاهی شامل مواد و متالورژی ، صنایع، مکانیک ، نرم افزار و علوم پایه میباشد همچنین سعی شده تا کتابخانه ای مفید برای این رشته ها در مجله ایجاد شود.

دعوت به همکاری:

در صورتی که در حوزههای علوم مواد و متالورژی ، صنایع، مکانیک ، نرم افزار و علوم پایه دارای تخصصی هستید میتوانید بعد از ثبت نام و از طریق پنل اختصاصی نویسندگان مقاله خود را ثبت بفرمائید. مقاله شما بعد از بررسی کیفی در سایت منتشر خواهد شد. توجه فرمائید که به هیچ عنوان مقالات با کیفیت پایین، یا کپی شده از سایر سایتها منتشر نخواهند شد. کلیه مقالات پذیرفته شده با نام شما در سایت منتشر خواهد شد.

 

دانشجویان دوره کارآموزی و پروژه 

دانشجویانی که قصد دارند دوره کارآموزی یا پروژه خود را در این وب سایت فعالیت نمایند لازم است تا تصویر درخواست کتبی خود را با نام  (کارآموزی در شرکت نهامین پردازان آسیا) با امضاء دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه یا استاد مربوطه به ایمیل ما ارسال دارند.

 

نشانی ایمیل:

info@magsci.ir

mahdy_kamaly@yahoo.com

 

نشانی : مشهد – دانشگاه فردوسی – جنب دانشکده مهندسی – مرکز رشد و فناوری – واحد ۱۰۴ – شرکت نهامین پردازان آسیا

 

درخواست انجام پروژه آنالیز تصویر